کفپوش

شرکت منسنو در راستای منویات چند سال اخیر مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی ، تولید ملی و اشتغال ،  فعالیت خود را در زمینه تولید کفپوش ورزشی از سال 98 آغاز کرده و از حدود 1 سال پیش بنا به نیاز کشور اقدام به تولید کفپوش های سالن ورزشی  کفپوش های پی وی سی و فوم دار طبی ورزشی چند منظوره  با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب نموده است.

لازم به ذکر است این کفپوش ها دارای فوم ارتجاعی بوده که نقش بسیار مهمی در کاهش آسیب های ورزشی دارند. همچنین با توجه به آزمایشهای انجام شده توسط آزمایشگاه های معتبر کشور موفق به کسب استانداردهای لازم در زمینه کفپوش گردیده و با توجه به کیفیت بالای آن ، قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی می باشد.

شرکت منسنو مفتخر است که بهترین تولید کننده کفپوش های فوم دار با رویه پی وی سی دارای استاندارد فدراسیونی و گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران می باشد و این کف پوش فوم دار منحصر به فرد را عرضه می نماید و همچنین لذت را به ورزشکاران ایرانی هدیه نموده است. امروزه به دلیل هزینه ی بالای احداث سالن های مخصوص هر ورزش، سالن های ورزشی چند منظوره، استفاده بیشتری دارد. یک سالن ورزشی چند منظوره می تواند برای ورزش هایی از جمله والیبال، بسکتبال، هندبال، فوتسال، ایروبیک، ژیمناستیک و … طراحی و استفاده شود. اما مهمترین مسئله در این سالن ها کفپوش ورزشی مناسب است که علاوه بر طرح و رنگ مناسب دارای کیفیت مورد نیاز نیز باشد.

کفپوشی که در سالن ورزشی چند منظوره به کار می رود باید به اندازه کافی انعطاف پذیر و دارای خاصیت ارتجاعی باشد و همچنین باید از سختی، ضخامت و اصطکاک کافی برخوردار باشد. این خصوصیات باعث می شوند مقاومت کفپوش در مقابل نیروهای وارده بر آن بالا بوده و در عین حال سلامت ورزشکاران را نیز در پی داشته باشد. کفپوش ورزشی با کیفیت می تواند از آسیب دیدن ورزشکاران در هنگام انجام حرکات ورزشی و برخورد شدید با زمین و همینطور از خراشیدن یا ساییدگی بدن آنها جلوگیری کند و همچنین با داشتن انعطاف کافی می تواند به ورزشکاران در جلوگیری از اتلاف نیرو و انرژی آنها کمک کند وخستگی ورزشکاران را به تعویق بیاندازد. از کفپوش های فوم دار در باشگاه های ورزشی و اماکنی استفاده می شود که بتواند از ضربه خوردن یا آسیب دیدن افراد جلوگیری کند. جنس این نوع از کفپوش ها معمولا از روکش های نرم پلاستیکی یا فوم ها تشکیل شده است. کفپوش زیر فوم دار در برابر وزن و حرارت مقاوم هستند، بسیار انعطاف پذیرند و همچنین از قابلیت شستشو برخوردارند.

کفپوش پشت فوم دار لایه هایی دارد که نگهدارنده اند و شامل فوم استاندارد می شوند. این کفپوش ها در شرکت منسنو با ضخامت های متفاوتی ارائه می شوند. ضخامت کفپوش زیر فوم دار ما از 5 میلی شروع می شود و تا 9  میلی می باشد

کفپوش های ورزشی تولید این شرکت دارای خاصیت های زیر است وهمچنین در ضخامت های مختلف قابل تولید می باشد .

  • مقاوم در برابر سایش
  • مقاوم در برابر ضربات
  • مقاوم در برابر فرورفتگی
  • قابلیت درزجوش و یکپارچگی
  • بدون آلودگی و بو